Program dla Warszawy - kilka propozycji

Przedstawiony program realizuje hasło Warszawa miastem równości społecznej. Skąd wziąć pieniądze na jego realizację? Miasto musi lepiej gospodarować ustalonym budżetem. Jedyną gwarancją realizacji zaprezentowanego programu jest nadzór nad jego realizacją przez całą społeczność Warszawy. _MG_5951.JPG

  • Komunikacja
  • Gospodarka mieszkaniowa
  • Zarządzanie miastem
  • Warszawa po stronie mieszkańców

Kontynuuj czytanie »

Stanowisko w sprawie zarządzania Warszawą

Stanowisko
Polskiej Partii Pracy Organizacja Warszawska
Polskiej Partii Socjalistycznej Okręgowy Komitet w Warszawie
Racji Polskiej Lewicy Organizacja Mazowiecka
Partii Zielonych Organizacja Warszawska

w sprawie zarządzania Warszawą z dnia 25.06.2013 roku

Spodziewamy się referendum w sprawie odwołania Prezydent m. st. Warszawy, której działania wzbudzają nasz sprzeciw. Podpisaliśmy się na wniosku o przeprowadzenie referendum nie ze względu na animozje polityczne czy personalne, ale ze względu na różnice programowe. W referendum weźmiemy udział, aby zamanifestować swoje przekonanie, że w społeczeństwie obywatelskim osoby źle sprawujące swój urząd powinny liczyć się z odwołaniem.

Kontynuuj czytanie »

Pierwsze skojarzenie

Pozwalam sobie na zaprezentowanie zdjęcia centralnego skrzyżowania stolicy Polski w dniu jej święta narodowego. Co widzimy? Jak dla mnie to same symbole, nasuwające skojarzenia z Warszawą.

Kontynuuj czytanie »

Eksmisje lokatorów

W Warszawie zaznacza się proces nieoglądany do tej pory. Są to eksmisje w praktyce na bruk.

Kontynuuj czytanie »

Centrum Warszawy

Pisanie propozycji dla centrum miasta jest trudne tak prawie, jak pisanie propozycji dla całego miasta. Bo tak naprawdę ludzi interesuje przede wszystkim centrum.

Kontynuuj czytanie »

Wspólnota mieszkańców

Chciałbym napisać o wspólnocie wszystkich mieszkańców Warszawy, o społeczności Warszawy. Tę wspólnotę trzeba budować, również poprzez sieć tablic o informacjach od mieszkańców miasta.

Kontynuuj czytanie »

Transport publiczny

Propozycja uprzywilejowania transportu publicznego oraz propozycja zwiększenia przepustowości skrzyżowań z sygnalizacją świetlną.

Kontynuuj czytanie »

Thème original par N.Design Studio - Adapté par Pixials - Powered by Dotclear
Fil des billets Administration